gabinet masażu


pokój de lux


Chata grillowa


restauracja


spa


hotel

Jednym ze sposobów na znalezienie ciekawej oferty dla siebie jest sprawdzenie okazji noclegowych, pozwalających odwiedzić ciekawe miejsca na korzystniejszych niż zwykle warunkach. Swoją jesienną ofertę przygotował hotel Centrum Green Hill & SPA, który zaprasza na „Romantyczne chwile” do Wisły. Zakochani skorzystają tu nie tylko z noclegu w romantycznym, komfortowym pokoju De Lux – czeka ich wiele innych atrakcji. Na powitanie zmrożone wino musujące i niespodzianka, romantyczna kolacja, zmysłowy, 2-godzinny relaks w Centrum Wellness oferującym jacuzzi, łaźnię rzymską, saunę i chillroom SPA z wodospadem… Pobyt zakończony jest śniadaniem z opcją room service. Promocyjna oferta obowiązuje do końca września 2012 r.

 

Wisła, jeden z najbardziej znanych ośrodków sportów zimowych w Polsce, wiele ma do zaoferowania także wczesną jesienią. Miłośnicy pieszych wycieczek mogą skorzystać z wielu dostępnych szlaków – na Przełęcz Beskidek, Kubalonkę, Jaworzynkę, do schroniska PTTK na Stożku. W Wiśle zobaczyć można też wiele przykładów starego budownictwa drewnianego i zabytków, takich jak pałacyk myśliwski Habsburgów, zamek prezydencki, karczma z końca XVIII wieku, będąca siedzibą Muzeum Beskidzkiego, kościół ewangelicki, czy wieża kościelna z XVI wieku. Warto też odwiedzić skocznię narciarską i grotę solno-jodową, wyłożoną solą z Morza Martwego. Sama Dziechcinka, część Wisły, w której położony jest hotel, uznawana jest za jedną z najpiękniejszych wiślańskich dolin.

 

Więcej atrakcji Wisły i okolic znajdziesz w wycieczkach, takich jak:

 

Centrum Green Hill & SPA to hotel położony w jednej z najpiękniejszych wiślańskich dolin – Dziechcince. Niebywałą zaletą miejsca, w którym się znajduje jest unikalny mikroklimat, a także… (->więcej).

 

Reklama

Zainteresowała Cię okazja noclegowa przygotowana przez Centrum Green Hill & SPA? Zapytaj o nią!

 

Jeśli poszukujesz innego noclegu w tej okolicy to złóż zapytanie, zostanie ono rozesłane do obiektów noclegowych i na Twojego maila spłyną oferty skrojone pod Twoje oczekiwania.

 

Masz ciekawą propozycję dla turystów i chcesz ją promować? Dodaj okazję i zgłoś się do nas! redakcja@nocowo.pl

Przeczytaj również
zobacz więcej