Restauracja Hotelu Redyk


Hotel Redyk


Pokoje


Hotel Redyk


Atrakcje Hotelu Redyk


Reklama

Poza sezonem góry oferują nie tylko wiele atrakcji, ale i ciekawych okazji noclegowych, które warto wykorzystać. Szukając specjalnych ofert, natknęliśmy się na Hotel Redyk*** w Zębie, nieopodal Zakopanego. Przygotował on specjalny „Pakiet Spa – zregeneruj siły w górach”. To 3-dniowy, ekskluzywny pobyt dla 2 osób, w łącznej cenie 595 zł. Został przygotowany z myślą o turystach, którzy w pięknych okolicznościach przyrody, w ciszy i spokoju chcą się zrelaksować i odpocząć. Pakiet zawiera: 2 noclegi, 2 śniadanie bufetowe oraz 2 bony na osobę o wartości 50 PLN każdy (do wykorzystania w restauracji hotelowej). Okazja noclegowa obejmuje także szeroką ofertę zabiegów, korzystanie z jacuzzi – 2 x 30 minut, korzystanie z sauny – 30 minut, przejazd bryczką po terenach widokowych Pogórza Gubałowskiego oraz karty rabatowe na atrakcje w Zakopanem i okolicy. Oferta pakietu jest aktualna do 29 września.

 

Ząb, w którym znajduje się Hotel Redyk***, to najwyżej położona miejscowość w Polsce, dzięki czemu pokrywa śnieżna utrzymuje się tu nawet przez pół roku. Leży na północnym stoku Gubałówki, co w połączeniu z licznymi wyciągami narciarskimi, działającymi w pobliżu, sprawia, że lokalizacja ta jest prawdziwym rajem dla miłośników białego szaleństwa. Ząb to jednak nie tylko zimowe atrakcje! Warto odwiedzić przede wszystkim drewniany kościół św. Anny, z zabytkowym ołtarzem i regionalnym wystrojem wnętrza. Na placu przykościelnym znajduje się kapliczka, upamiętniająca przebiegający przez miejscowość „Szlak Papieski”. W pobliżu zobaczyć można otoczony limbami cmentarz. Dużym atutem Zębu jest niewątpliwie rozciągająca się stąd, malownicza panorama Tatr – od Zachodnich po Bialskie. Położenie w pobliżu Poronina, Białego Dunajca, a przede wszystkim Zakopanego sprawia, że miejscowość ta jest idealną bazą wypadową na górskie szlaki.

 

Więcej atrakcji Zębu i okolic znajdziesz w wycieczkach, takich jak:

 

Hotel Redyk*** to nowy, trzypiętrowy budynek, nawiązujący architekturą do stylu zakopiańskiego. Niezwykle eleganckie, a zarazem ciepłe i przytulne wnętrza wyróżniają go spośród innych hoteli. Na uwagę zasługuje fakt, iż hotel znajduje się… (->więcej).

 

Zainteresowała Cię okazja noclegowa przygotowana przez Hotel Redyk***? Zapytaj o nią!

Jeśli poszukujesz innego noclegu w tej okolicy to złóż zapytanie, zostanie ono rozesłane do obiektów noclegowych i na Twojego maila spłyną oferty skrojone pod Twoje oczekiwania.

Przeczytaj również
zobacz więcej