Poznań za pół ceny (fot. PLOT)


Poznań za pół ceny (fot. PLOT)


Poznań zdoByway i wygrywaj


Poznań za pół ceny (fot. PLOT)


Poznań za pół ceny (fot. PLOT)


Poznań za pół ceny (fot. PLOT)

Organizator akcji - Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna - przygotował dla poznaniaków i turystów, którzy przybędą do miasta wiele atrakcji. Inspiracje, jak ciekawie spędzić czas „Poznania za pół ceny” można znaleźć też w przygotowanych przez nas specjalnie na majowy weekend mini-przewodnikach, gotowych do wydruku:

 

  • miłośnicy tego, co nieznane mogą z powodzeniem wypróbować przewodnik „Poznań mało znany na majowy weekend”, dzięki któremu odkryją na mapie miasta wiele tajemniczych miejsc,

  • tym, którzy planują udział w akcji całą rodziną polecamy zapoznanie się z przewodnikiem „Poznań z dziećmi na majowy weekend”, zawierającym atrakcje polecane szczególnie najmłodszym,

  • by wiedzieć, jak spędzić dwa dni akcji aktywnie, warto zajrzeć do przewodnika „Poznań na rowerze na majowy weekend”,

  • osoby, które chciałyby uczestniczyć w akcji na świeżym powietrzu, by w pełni rozkoszować się wiosenną aurą ciekawe propozycje dla siebie znajdą w przewodniku „Poznań plenerowo na majowy weekend”.

 

Do tegorocznej akcji włączyło się wielu partnerów, których znaleźć można w naszym przewodniku „Majowy weekend w Poznaniu pełen zniżek”. Zniżki zaoferują m.in. obiekty:


Reklama

 

„Poznań za pół ceny” to nie tylko zniżki. W ramach wydarzenia odbędą się ciekawe wycieczki, dzięki którym poznamy miasto z zupełnie innej strony:

Terra Incognita – dla odkrywców nieznanych lądów 2012

Zmroczna wycieczka – dla wielbicieli dreszczyku 2012

Na tropie rodziny Borejko – spacer nie tylko po Jeżycach 2012

Ustąp miejsca królewskiej parze 2012

Raut u króla – dla miłośników hucznych przyjęć 2012

Kulturkampf w Poznaniu w ramach akcji "Poznań za pół ceny" 2012

Poznań średniowieczny w ramach akcji "Poznań za pół ceny" 2012

Na tropie Starego Marycha – witamy na Łazarzu 2012

 

Przy okazji zapraszamy wszystkich poznaniaków do zabawy na naszym profilu na Facebooku, na którym codziennie odbywa konkursPoznań zdoByway i wygrywaj”. Biorąc w nim udział masz szansę na zdobycie atrakcyjnych zniżek w Poznaniu i okolicach, do wykorzystania poza akcją. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Przeczytaj również
zobacz więcej