Zabawa i nauka przyciagaja wiele zainteresowanych dzieci


Ferie to czas zabawy i odpoczynku


Dzieci potrafia cieszyc sie z prostych rzeczy

Dzieciaki zostające na ferie w mieście nie muszą się smucić, że ich koledzy i koleżanki być może szusują po górskich stokach. Po co komu narty, tłumy na stokach i zmarznięte nosy, gama atrakcji we Wrocławiu i innych miastach jest coraz bogatsza.
Reklama

Zachęcamy do krótkiej podróży po najciekawszych atrakcjach prezentowanych przez www.tuwroclaw.com

AQUAFERIE
Wrocławski Park Wodny przygotował ofertę zajęć wodnych. W trakcie ferii odbywać się będą spotkania z instruktorami, którzy oprócz nauki pływania pokażą dzieciom podstawy ratownictwa wodnego, nurkowania czy aqua aerobiku. Wiek uczestników od 7 do 12 lat.
 
ZIMA JUNIORA ZE SPARTANEM
Nic innego, jak zajęcia sportowe. Klub Spartan oferuje naukę gry w tenisa, wyjścia na łyżwy, pływanie czy grę w kręgle, a to wszystko dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.
 
EKOFERIE
Idealny sposób spędzenia wolnego czasu dla dzieci, które są zafascynowane przyrodą. Podczas spotkań z przedstawicielami Greenpeace i leśniczym w Muzeum Przyrodniczym, zajęć plastycznych  i teatralnych przybliżona zostanie tematyka ekologii. Dla dzieci w wieku 6-12 lat.
 
FERIE Z ANGIELSKIM
Ferie można także spędzić na poznawaniu nowych języków.  Oferta skierowana jest do dzieci lubiących uczyć się języka angielskiego. Nauczyciele angielskiego zorganizują zabawy na śniegu, zajęcia plastyczne, a także warsztaty bębniarskie. Wiek uczestników to 6-13 lat.
 
FERIE DLA MŁODYCH AKTORÓW
Pięciodniowe warsztaty dla młodych aktorów w CK Agora. To propozycja dla dzieci, które uwielbiają scenę, światła reflektorów i marzą o wielkiej karierze.
 
TANECZNE FERIE
Dzieci podczas warsztatów nauczą się jednego układu tanecznego z wykorzystaniem pomponów oraz poznają tajniki piruetów, obrotów i innych figur tanecznych. Odbędą się również ćwiczenia ze streatching’u, które są podstawą wykonywania szpagatów. Dla dziewczynek w wieku 6-8 oraz 9-14 lat.

KOSMICZNE FERIE
W trakcie warsztatów w Muzeum Architektury dzieci poznają tajniki architektury. Wraz z instruktorami będą budować stację kosmiczną. Wiek dzieci 6-12 lat
 
To tylko niektóre z propozycji spędzenia ferii przez najmłodszych. Dzieci, które zostaną w mieście będą miały dużo więcej możliwości, jak choćby: Zima Miejskich Dzieci w MDK Kopernik, Ferie ze Światowidem czy Otwarte zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury „Fabryczna”.
Przeczytaj również
zobacz więcej