Logo akcji Spotkajmy sie w Zakopanem - weekend za pól ceny!


Spotkajmy sie w Zakopanem - weekend za pól ceny!


Spotkajmy sie w Zakopanem - weekend za pól ceny!

Spotkajmy się w Zakopanem – weekend za pół ceny! – wystartował projekt organizowany przy udziale zakopiańskich przedsiębiorców przez Urząd Miasta Zakopane.

Reklama

 

Akcja, która odbędzie się w dniach 15–16 października 2011 r. jest formą przekazania podziękowań dla turystów za udany letni sezon turystyczny w Zakopanem. Ma ona na celu promocję Zakopanego w okresie tzw. niskiego sezonu. Jest też wsparciem jesiennej oferty turystycznej oraz próbą przełamania pojawiającego się stereotypu o drogim Zakopanem i „Góralach, którzy wszystko przeliczają na dudki”. Czy uda nam się wspólnie je zmieniać, wierzymy, że tak!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zakopiańskich przedsiębiorców – pensjonaty, hotele, kwatery prywatne, restauratorów, właścicieli kawiarni, a także firmy przewozowe, Instytucje Kultury m.in. muzea, galerie czy kina – do udziału w akcji Spotkajmy się w Zakopanem – weekend za pół ceny!

 

Oferta jaka zostanie utworzona i dostępna za pół ceny w październikowy weekend skierowana jest do turystów, ale także do mieszkańców Zakopanego, dla których akcja będzie szansą na skorzystanie z tańszej oferty rekreacyjnej lub gastronomicznej.

 

Żeby wziąć udział w akcji trzeba wejść na stronę www.zakopane.eu, kliknąć w banner akcji, zapoznać się z regulaminem oraz zasadami zgłoszenia obiektu. Następnie trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy i dodać zdjęcia charakteryzujące wpisywaną ofertę. Wypełnione oświadczenie będące załącznikiem do regulaminu po wydrukowaniu i podpisaniu należy dostarczyć na Dziennik Podawczy Urzędu Miasta.

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca września. Dopisane obiekty w tym terminie pojawią się na mapce udostępnionej we wszystkich obiektach biorących udział w akcji oraz w punktach informacji turystycznej czy biurach podróży.

 

Organizatorem projektu jest Urząd Miasta Zakopane, współorganizatorem Biuro Promocji Zakopanego. Patronat nad projektem objął Burmistrz Miasta Zakopane Janusz Majcher oraz Polska Organizacja Turystyczna.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Partnerom Strategicznym, którzy włączyli się już dziś do projektu. Są nimi Cukiernia Samanta, Pan Maciej Rzankowski był inicjatorem tej akcji, oraz Grupa TRIP, Hotel Mercure, Tatrzańska Izba Gospodarcza, Hotel Tatra Chalet, Grand Hotel Nosalowy Dwór i Polskie Tatry.

 

W ramach rozpowszechnienia akcji odbędzie się ogólnopolska promocja tego wydarzenia, m.in. poprzez spoty reklamowe w Radiu ZET czy kampanię w portalu Aktualności Turystyczne Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

O szczegółach i postępach w tworzeniu oferty Spotkajmy się w Zakopanem - weekend za pół ceny! informować będziemy na bieżąco!

 

Tekst: Łukasz Chmielowski

Przeczytaj również
zobacz więcej