Pachołek


Pachołek


Pachołek


Pachołek


fot. stock.xchng

Reklama

...tym bardziej, że czas ten pełen jest okazji noclegowych, dzięki którym zyskujemy możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc w dużo niższych cenach. Postanowiliśmy poszukać czegoś dla siebie i udało się! Wrzesień nad morzem w kwaterze prywatnej „PACHOŁEK”, zlokalizowanej w Gdańsku za 70 zł (35 zł za osobę)! Promocyjne ceny obejmują okres 14–28 września.

 

Kawalerka do wynajęcia „PACHOŁEK” znajduje się w Gdańsku-Oliwie, najbardziej zielonej i spokojnej dzielnicy miasta. Sąsiaduje ona z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, zajmującym powierzchnię prawie 20 tys. ha. Można tu wypoczywać w otoczeniu zieleni oraz spotkać dzikie zwierzęta, takie jak dziki, sarny, czy łosie. Co jeszcze czeka na nas w pobliżu obiektu? Na pewno warto wybrać się na spacer do Parku Oliwskiego, w którym zobaczymy m.in. Dom Opatów (zwany też Pałacem Opackim), mieszczący Oddział Sztuki Współczesnej Muzeum Narodowego. Na terenie Parku znajduje się też Spichlerz Opacki z Oddziałem Etnografii Muzeum Narodowego oraz Ogród Botaniczny z Palmiarnią. To jednak nie jedyne atrakcje okolicy! Warto odwiedzić z pewnością Katedrę Oliwską, będącą najdłuższym kościołem cysterskim na świecie. Słynie ona z niezwykłych organów, składających się z poruszających się aniołów, gwiazd i słońca. Odwiedzając Oliwę z dziećmi, lecz nie tylko, nie można ominąć ZOO z parkiem linowym.

 

Więcej atrakcji Gdańska znajdziemy w wycieczkach, takich jak:

 

„PACHOŁEK” to samodzielne mieszkanie (kawalerka do wynajęcia) z widokiem na morze. Położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym – na środku Trójmiasta, a jednocześnie przy mało uczęszczanej i spokojnej ulicy, co jest gwarantem… (->więcej)

 

Odległości:

  • Park Oliwski – 3 minuty pieszo

  • Morze – 10 minut tramwajem

  • Sopot – 7 minut kolejką SKM

 

Zainteresowała Cię okazja noclegowa przygotowana przez kwaterę prywatną "PACHOŁEK"? Zapytaj o nią!

Jeśli poszukujesz innego noclegu w tej okolicy to złóż zapytanie, zostanie ono rozesłane do obiektów noclegowych i na Twojego maila spłyną oferty skrojone pod Twoje oczekiwania.

Przeczytaj również
zobacz więcej