Olejki do masazu stosowane w gabinecie SPA

SPA, w dobie nieustannego zabiegania, są miejscami, które pozwalają oderwać się od codzienności, stresu i „spoglądania na zegarek”. Pozwalają nam bezkarne leniuchować, wysypiać się i myśleć wyłącznie o swoich pragnieniach.
Reklama

A może całą rodziną?

SPA przestały być domeną kobiet i coraz częściej to mężczyźni decydują się na pobyt w tego typu ośrodku lub chociaż wizytę w gabinecie SPA. Pragnąc zaznać chwili spokoju warto rozważyć rodzinny wyjazd do SPA. Odpowiednio przygotowane oferty zapewnią odpoczynek paniom oraz ich mężczyznom, nie zapominając także o dzieciach. Wystarczy dobrze poszukać, a z pewnością znajdziemy ośrodek oferujący specjalne masaże i zabiegi nawilżające dla kilkuletnich dzieci lub zapewniający opiekę nad maluchami w czasie, gdy rodzice znikają w gabinetach odnowy. 

Kilka chwil relaksu

SPA nie pozwalają na pośpiech, dlatego wspólne odzyskiwanie energii może wyłącznie pozytywnie wpłynąć na całą rodzinę.  Jeśli jednak nie możemy na wyjazd poświęcić całego tygodnia, warto rozważyć choć weekendowy wyjazd lub wizytę w gabinecie SPA.  Nawet kilka godzin spędzonych wraz z bliskimi na odpoczynku wszystkim poprawi nastrój i samopoczucie.
Rodzinna wizyta w SPA może być znakomitą okazją do spędzenia wspólnie czasu, rozmów i zabaw. Chwile spędzone w ośrodku pozwolą ponownie cieszyć się codziennością i odzyskać wewnętrzną równowagę.

Wyniki Plebiscytu SPA Prestige Awards 2010 w kategorii Najlepszy Hotel SPA:

Przeczytaj również
zobacz więcej