stock.xchng


stock.xchng

Pod koniec zimy wiele obiektów noclegowych kusi narciarzy specjalnymi okazjami. W ofertach coraz częściej znajdziemy też tajemniczą opcję Free Ski. Cena noclegu w tym wariancie obejmuje możliwość korzystania z wyciągów i ośrodków narciarskich zupełnie za darmo. Warto przemyśleć takie rozwiązanie, tym bardziej, że dzięki niemu w naszej kieszeni zostaną pieniądze zaoszczędzone na często dość sporym wydatku, jakim jest niewątpliwie wykup karnetu. A my możemy pozwolić sobie na dłuższy pobyt… No właśnie, gdzie?

Reklama

 

W Karpaczu

 

Jednym z obiektów, który udostępnił ofertę Free Ski w Karpaczu jest Pensjonat Paradise. Tylko w marcu, w cenie 5-dniowego pobytu w obiekcie, otrzymamy 4 całodzienne karnety narciarskie na kolej linową na Kopę i komplet nart lub snowboard.

 

W Kasinie Wielkiej

 

Wypoczywając w marcu w hotelu Górski Raj*** za każdy nocleg Gość otrzyma całodzienny karnet stacji narciarskiej Koninki lub Śnieżnica. Cena pobytu obejmuje również nieograniczony wstęp do Centrum Rekreacji oraz 50% zniżkę na korzystanie z hotelowej wypożyczalni nart i snowboardów. Ceny już od 98 zł/os.

 

W Koninkach

 

Ofertę Free Ski przygotowała także dla miłośników białego puchu Stacja Narciarska Koninki. Już od 18 lutego do rezerwacji każdego noclegu w pensjonacie Ostoja Górska Koninki lub ośrodku Arenda dołączony jest karnet uprawniający do całodziennego szusowania na stoku.

 

W Stroniu Śląskim

 

W swojej ofercie Free Ski ma także Hotel Morawa w Stroniu Śląskim. Od 3 marca aż do końca sezonu, w zamian za wykupienie noclegu w apartamentach Czarna Góra, gość otrzymuje karnet narciarski do wykorzystania w ośrodku narciarskim Czarna Góra za darmo.

 

W Wiśle

 

W Wiśle oferta Free Ski zaczyna obowiązywać 5 marca. Od tego dnia, wykupując noclegi w Wiśle, można będzie bezpłatnie skorzystać ze stoków: Cieńkowo, Nowa Osada, Stożek, Beskid, Klepki i Rowienki. Lista obiektów mających w swej ofercie promocje Free Ski znajduje się na stronie www.wislanskiskipass.pl.

 

W Zieleńcu

 

Promocja Free Ski w Zieleńcu trwa od 11 do 25 marca. Każdy, kto spędzi przynajmniej 5 nocy w jednym z obiektów podanych na stronie www.darmowykarnet.zieleniec.pl, otrzyma gratis karnet na wszystkie czynne wyciągi narciarskie.

 

 

Zima to najlepszy okres dla miłośników narciarstwa. Jeśli chcesz odpocząć, a przy tym poszaleć na stoku, Free Ski to idealna oferta dla Ciebie.

Przeczytaj również
zobacz więcej