noclegi - zaloguj zalogujatrakcje - zarejestruj zarejestruj
byway.pl » noclegi » hotel » szczegóły
Szukaj

Mościcki**** Resort & Conference

noclegi » hotel

Hotel położony jest w samym centrum Polski w Spale - jednej z najciekawszych miejscowości wypoczynkowych na terenie województwa łódzkiego. Otoczona lasami, od lat przyciąga miłośników łowiectwa, którego tradycja na tych terenach sięga czasów króla Władysł

Zakwaterowanie: Hotel posiada w ofercie:

- 99 miejsc noclegowych (+ 22 dostawki)
- 13 pokoi jednoosobowych
- 33 pokoi dwuosobowych
- 6 pokoje dwuosobowe typu LUX
- 2 penthousy
- 2 apartamenty. Wyżywienie: Klimatyzowana restauracja hotelowa dla 90 osób, serwuje potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Podczas imprez okolicznościowych restauracja w połączeniu z salą konferencyjną może pomieścić do 200 gości. Wyposażenie: Hotel przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor, telefon, dostęp do internetu, minibar i łazienkę. Wypoczynek: Konferencje: Sale konferencyjne są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny.
- Sala Prezydent dla 80 osób
- Sala Mościcki dla 40 osób
- Sala Prezydent Mościcki dla 120 osób
- 3 sale biznesowe dla 20 osób każda. Położenie: Hotel położony jest w samym centrum Polski w Spale - jednej z najciekawszych miejscowości wypoczynkowych na terenie województwa łódzkiego. Otoczona lasami, od lat przyciąga miłośników łowiectwa, którego tradycja na tych terenach sięga czasów króla Władysława Hermana oraz króla Władysława Jagiełły. Stała się niemal drugą rezydencją prezydencką dla Ignacego Mościckiego oraz Stanisława Wojciechowskiego. Dzisiaj Spała słynie z corocznie organizowanych Dożynek Prezydenckich, Spalskiego Jarmarku antyków odbywającego się co roku w miesiącach letnich, Centralnego Ośrodka Sportu – głównego ośrodka przygotowań olimpijskich w Polsce. Poza licznymi atrakcjami w samej miejscowości, Goście mają możliwość odwiedzenia takich miejsc jak: bunkry w Konewce, gdzie znajduje się schron kolejowy, Skansen Rzeki Pilicy, Ośrodek Hodowli Żubrów w Smardzewicach, Spalski Park Krajobrazowy, Rezerwat Spała, Rezerwat Niebieskie Źródła, Inowłódz, Zalew Sulejowski. Wielką atrakcją jest również spływ kajakowy malowniczą rzeką Pilicą. Spa: Zgodnie z filozofią SPA, dbamy nie tylko o kondycje ciała, ale również psychikę gościa - nasze zabiegi relaksują, odmładzają i regenerują.
Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji wyposażone jest w: jacuzzi, saunę fińską (suchą) i parową (mokrą) gabinet masażu, sale fitness, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny.
W Centrum wykonywane są zabiegi z zakresu: hydroterapii, światłolecznictwa, kinezyterapii, termoterapii, elektroterapii, fizykoterapii, zabiegi krioterapii miejscowej, laseroterapii i masaże.

 

Szukasz miejsca noclegowego w okolicy?
Zobacz Noclegi w Spale w katalogu noclegów lub sprawdź ogłoszenia szukam noclegu Spała

Cena od: 290 PLN rezerwacja
Cena do: b.d.  
Liczba pokoi: b.d.  
Dane kontaktowe:
Adres:

Spała, ul. Nadpiliczna 2

Telefon:

(44) 726 41 00

Recenzje

b_back_moscicki_spala_big
 
+ -
Lokalizacja miejsca
Adres: Spała, ul. Nadpiliczna 2
GPS: 51° 54.111' N 20° 13.806' E
Komunikacja i dojazd
Dojazd PKP do miejscowości Spała
Lokalizacja miejsca noclegi w okolicy
atrakcje w okolicy
restauracje w okolicy
wydarzenia i imprezy w okolicy
Ładowanie systemu rezerwacji...
System rezerwacji hoteli i noclegów
    Nie masz jeszcze miejsc i wydarzeń w wycieczce. Kliknij i, aby uzyskać więcej informacji
i