noclegi - zaloguj zalogujatrakcje - zarejestruj zarejestruj
byway.pl » wydarzenia » festiwale » szczegóły
Szukaj

III Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci

wydarzenia » festiwale » teatralne

Ciekawą propozycję kulturalną dla dzieci ma Wrocław, gdzie w dniach 23-27 września odbędzie się III Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci
obiekt sezonowy

Edukacja kulturalna jest istotnym aspektem budującym mądre i silne społeczeństwo. Dlatego warto zaznajamiać się z kultura już od najmłodszych lat biorąc udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w różnych polskich miastach. Ciekawą propozycję kulturalną dla dzieci ma Wrocław, gdzie w dniach 23-27 września odbędzie się III Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci.

Wakacje dobiegły końca, co oznacza powrót naszych pociech do szkolnych ławek. Aby ułatwić im ten czas warto już na początku roku szkolnego zorganizować krótką wycieczkę szkolną, która nie tylko będzie dobrą zabawą, ale także będzie posiadała walory edukacyjne.

Podczas III Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dla Dzieci wystawione będą spektakle skierowane głównie dla najmłodszej publiczności. Na scenie zobaczymy artystów z całego świata, wystąpią: De Stilte z Holandii, Pocket Oxford Theatre z Wielkiej Brytanii, Konstellasjonen z Norwegii oraz Koweński Państwowy Teatr Lalek z Litwy. Nie zabraknie też występów polskich grup m.in. z łódzkiego Teatru Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, jeleniogórskiego Zdrojowego Teatru Animacji czy poznańskiego Studia Teatralnego Blum.

Wrocławski festiwal to jednak nie tylko spektakle teatralne, organizator zadbał, aby dzieci miały dostęp także do innych ciekawych atrakcji. W programie znajdują się m.in. słuchowiska teatralne, akcje plenerowe, jarmark „Dobry Design Dla Dzieci” czy warsztaty teatralne. 

Start o godzinie 12:00 w środę 23 września.

 

Szukasz miejsca noclegowego w okolicy?
Zobacz Nocleg Wrocław w katalogu noclegów lub sprawdź ogłoszenia szukam noclegu Wrocław

Dane kontaktowe:
Adres:

Wrocław

www:

festiwalteatrowdladzieci.pl

email:

formularz kontaktowy

NazwaBiuro Festiwalowe IMPART
Instytucja/osoba do kontaktuWiktoria Wiktorczyk
www:festiwalteatrowdladzieci.pl
email:wiktorczyk.wiktoria@gmail.com
Recenzje

wroclaw_pl
 
    Nie masz jeszcze miejsc i wydarzeń w wycieczce. Kliknij i, aby uzyskać więcej informacji
i